Logo systemu   Zmień kontrast
Zmień wersję kolorystyczną na normalnąZmień wersję kolorystyczną na kontrastową czarno-białąZmień wersję kolorystyczną na kontrastową  biało-czarną  
       

Lubelskie Internetowe Biuro Obsługi Interesanta (LIBOI) umożliwia składanie podpisanych cyfrowo wniosków i dokumentów oraz pobieranie wzorów formularzy. Dzięki Elektronicznej Skrzynce Podawczej, łatwo i szybko będą mogli Państwo bez wychodzenia z domu załatwić swoją sprawę poprzez Internet, o ile przepisy obowiązującego prawa nie stanowią inaczej. To właśnie za jego pomocą będzie można pobrać i złożyć dokumenty.
Osobiste konto zapewni bezpieczną komunikację z urzędem. Szczególną naszą troską jest Państwa bezpieczeństwo i pełna satysfakcja.

W górnym pasku narzędzi kliknij przycisk „Usługi” dalej wybierz „usługi”, aby zobaczyć listę dostępnych formularzy, opis sposobu załatwienia konkretnej sprawy oraz procedury umożliwiające skompletowanie odpowiednich dokumentów.
Mam nadzieję, że strona ta pomoże Państwu być bardziej świadomym usług jakie świadczymy i pomoże w bezpośrednim dotarciu do konkretnych rozwiązań problemów oraz spełni Wasze oczekiwania.

Screenshot_1.png


Witryna używa plików ciasteczek (cookies) wyłącznie do przechowywania identyfikatora sesji. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na wykorzystanie ciasteczek prosimy wyłączyć ich obsługę w przeglądarce internetowej.